Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, wszczyscy przeżywamy ten wyjątkowy i magiczny czas. W tym roku dla wielu będzie on jednak inny niż dotychczas, ponieważ spędzimy go w węższym gronie. Jednak jak zawsze szukamy prezentów, które sprawią radość naszym bliskim.

Jednym z najbardziej uniwersalnych i wartościowych prezentów jest książka, szczególnie książka drukowana.

Dla miłośników kryminałów i opowieści z dreszczykiem proponujemy "Postrach z ciemności" Katarzyny Romeckiej. Z kolei dla najmłodszych (i nie tylko) "Opowieści o życiu na Marsie" Małgorzaty Kulczyk, zaś dla wszystkich - skłaniającego do refleksji "Nocnego gościa" Natalii Galińskiej. W ofercie mamy też pozycję, która może stanowić ciekawy komentarz do bieżących wydarzeń politycznych i społecznych, mianowicie "Prawda i mity o życiu kobiety" Renaty Niedzielskiej.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Gajusa na naszej nowej, funkcjonalnej stronie internetowej oraz do odwiedzenia strony Motyli Książkowych.

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Wszystkie książki (33)

Wszystkie produkty