Agencja Wydawnicza Gajus

Nasza firma powstała w Gdańsku, w 2018 roku. Wkrótce potem zaczęliśmy świadczyć Autorom kompleksowe usługi związane z publikacją ich książek w formie drukowanej.

Dziś możemy zaoferować Państwu profesjonalne wydanie i szeroką dystrybucję każdego tytułu, niezależnie od jego subiektywnych ocen ze strony recenzentów. Nasze książki znajdują się w ofercie czołowych sieci księgarskich w Polsce oraz w Empiku.

Dzięki zebranemu doświadczeniu proponujemy Innowacyjny Model Wydawniczy, łączący z jednej strony najszerszy możliwy potencjał w zakresie promocji i dystrybucji książki, a z drugiej minimalizację kosztów. Więcej na ten temat możecie Państwo przeczytać tutaj.

Nie boimy się również nowych wyzwań oraz odpowiedzi na szczególne wymagania Autorów, w takim przypadku zawsze szczerze informujemy, czy i na jakich warunkach zrealizujemy dane indywidualne zlecenie.

Obecnie jesteśmy prężnie rozwijającym się wydawnictwem stale zwiększającym liczbę zadowolonych ze współpracy z nami Autorów.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem.

Życzymy powodzenia w przygodzie z pisaniem i publikacją własnej książki!

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Wszystkie książki (49)

Wszystkie produkty