Napisałeś książkę i chceszą ją wydać?

Jesteśmy wydawnictwem, które specjalizuje się w wydawaniu książek na zlecenie w formie papierowej czy elektronicznej. Koncentrujemy się na wydawaniu jedynie wartościowych publikacji, które mają szansę osiągnąć rynkowy sukces. Książki wydawane są w modelu współfinansowanym przez autora (self-publishing).

Ile kosztuje wydanie własnej książki?

Koszt wydania własnej książki dla autora waha się zazwyczaj od dwóch do kilkunastu tysięcy złotych. Na finalny koszt wpływa wiele czynników takich jak np. liczba stron, jakość papieru, oprawa, nakład itd.

Jak to działa?

Przeprowadzamy pełny proces wydawniczy począwszy od redakcji i korekty przez skład i łamanie aż po druk w technologii cyfrowej lub / i przygotowanie e-booka. W pierwszej kolejności przekażemy tekst jednemu z naszych redaktorów, następnie po ustaleniu ostatecznej treści Utworu trafi on do łamania, składu oraz zostanie zaprojektowana okładka, a także nadamy mu nr ISBN z naszej puli. Gdy tekst będzie gotowy książka zostanie wydrukowana w technologii cyfrowej i będzie mogła stanąć na półce w księgarni. Gwarantujemy ukończenie procesu wydawniczego w terminie 3 miesięcy od zawarcia umowy wydawniczej (zazwyczaj znacznie krócej).

Zysk dla autora

Współpracując z nami masz bardzo duży udział w zysku ze sprzedaży książki sięgający nawet 90%, co w tradycyjnym modelu jest praktycznie niespotykane. Zachowasz pełnię materialnych praw do utworu, dzięki czemu będziesz mógł go nadal wykorzystywać w wybrany przez siebie sposób.

Partnerska relacja i elastyczność

Jesteśmy bardzo elastyczni, naszą ofertę dopasowujemy do potrzeb naszego klienta. Wydajemy także książki w języku angielskim (również z redakcją) co daje Ci znacznie większy potencjalny rynek odbiorców.

Dystrybucja i reklama

W zależności od Twoich potrzeb, możemy zapewnić Twojej książce profesjonalną dystrybucję (na terenie Polski) i reklamę. Współpracujemy z hurtownią, dystrybuującą publikacje.

Wsparcie i bezpieczeństwo

Opublikujesz książkę z solidnym i godnym zaufania wydawcą w uzgodnionym terminie. Zawrzesz rzetelnie przygotowaną umowę wydawniczą. Na każdym etapie od rozpoczęcia współpracy z nami będziesz miał fachową opiekę merytoryczną.

Skontaktuj się z nami

Już dziś skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się więcej. Propozycje wydawnicze prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Jeżeli Twoja propozycja zostanie pozytywnie rozpatrzona, skontaktujemy się z Tobą aby omówić szczegóły naszej współpracy, płatności oraz strategię dalszej współpracy. Odpowiadamy na wszystkie wiadomości.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Wszystkie książki (8)

Wszystkie produkty