Mamy dla Państwa kolejne dwie nowości książkowe – jak zwykle w naszym Wydawnictwie są to bardzo odmienne pozycje. Tym razem będzie to książeczka dla dzieci oraz e-book zawierający 10 opowiadań wybitnie dla dorosłych.

„Zosia poznaje świat. Porządek i zasypianie-testowanie”

Magdaleny Gwiazdowskiej to książeczka, która nie tylko bawi,ale i uczy. Śledząc przygody tytułowej Zosi, każde dziecko dowie się, jak poradzić sobie z codziennymi wyzwaniami, takimi jak sprzątanie zabawek czy poznawanie nowych potraw i smaków. Książeczka zawiera liczne ilustracje i dla starszych dzieci może stanowić świetną pozycję do nauki czytania.

„Girls & me”

t2m to zbiór 10 opowieści o miłości, które udowadniają, że ma ona niejedno imię i oblicze. Bywa burzliwym romansem, niespełnionym uczuciem, dramatem, zakazanym owocem ale i przelotnym flirtem. Tytuł każdego z opowiadań odnosi się do imienia innej bohaterki, a niektóre z nich mają silne zabarwienie erotyczne. Autor książki pragnie pozostać anonimowy i chroni się za pseudonimem. Książka dostępna w formie e-booka.

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Wszystkie książki (47)

Wszystkie produkty