Wydane książki

Poniżej prezentujemy przykłady ostatnio wydanych przez nas książek. Publikacje możecie Państwo nabywać na stronie naszego partnera – hurtowni Motyle Książkowe.
Kup książkę
nihil_novi

Nihil novi sub sole

Specyfikacja

w magazynie
R.K.Yans
978-83-67370-02-8
124
148 x210 mm
miękka
2022
Zapytaj o produkt: wyślij zapytanieDostępnych sztuk: dużaKod produktu: 145

Książka stanowi zbiór 223 aforyzmów, sentencji i myśli pogrupowanych w pięć rozdziałów: „O przesądach filozofów”, „O instynktach”, „O epokach minionych”, „Zdania i potrącenia” oraz „Moja perspektywa”. Ostatni rozdział „Mówi artysta, mówi poeta” zawiera osiem wierszy. Jak pisze sam Autor:

„Drogi czytelniku, niechaj książeczka ta, która oddaję w Twoje ręce, chociaż po części zilustruje Ci i zobrazuje mojr co do pewnych kwestii zapatrywania zarówno na człowieka jak i kulturę; po części, na ile to możliwe, niech wzbudzi w Tobie i wyrobi jak najbardziej krytyczny zmysł do refleksji, byś mógł, na ile to możliwe, przeniknąć horyzont przeszłych, a po części może i przyszłych zdarzeń”.

Lista komentarzy:
Nie ma jeszcze opublikowanych komentarzy.
Ocena:

Dodaj swoje uwagi na temat tego produktu:

Użytkownik:

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Wszystkie książki (27)

Wszystkie produkty