Wydane książki

Poniżej prezentujemy przykłady ostatnio wydanych przez nas książek. Publikacje możecie Państwo nabywać na stronie naszego partnera – hurtowni Motyle Książkowe.
Kup książkę
mashallah_wydane_ksiazki

Mashallah. Katar na zdrowie

Specyfikacja

w magazynie
Robert Wojtczak
978-83-67370-04-2
306
148 x210 mm
miękka
2022
Zapytaj o produkt: wyślij zapytanieDostępnych sztuk: dużaKod produktu: 147

Katar uznawany za najbogatsze i najbezpieczniejsze państwo świata jest jednocześnie jednym z krajów najmniej znanych Polakom i niewiele jest polskojęzycznych opracowań na jego temat. Za sprawą organizacji chyba najważniejszej sportowej imprezy światowego formatu – XXII Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej Katar 2022 – rośnie jego rozpoznawalność, a wraz z nią zainteresowanie samym Katarem.

Jak żyje się i pracuje w tym niebotycznie bogatym kraju? Co sprawia, że jest wyjątkowy? Jak organizacja mundialu zmieniła jego oblicze? Co warto tu zobaczyć, zjeść, a na co uważać? I czy taki Katar może wyjść na zdrowie?

Ta książka nie jest przewodnikiem po Katarze, ale subiektywnym spojrzeniem Autora i jego rozmówców na kraj i jego mieszkańców – tych rdzennych i tych, którzy przybyli tu za pracą; barwną opowieścią o ludziach, miejscach i zwyczajach.

Cena: 54 zł

Lista komentarzy:
Nie ma jeszcze opublikowanych komentarzy.
Ocena:

Dodaj swoje uwagi na temat tego produktu:

Użytkownik:

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Wszystkie książki (50)

Wszystkie produkty