Wydane książki

Poniżej prezentujemy przykłady ostatnio wydanych przez nas książek. Publikacje możecie Państwo nabywać na stronie naszego partnera – hurtowni Motyle Książkowe.
Kup książkę
twarze_samotnosci

Twarze samotności

Specyfikacja

w magazynie
Monika Gutek
978-83-67370-19-6
552
148 x 210 mm
miękka
2023
Zapytaj o produkt: wyślij zapytanieDostępnych sztuk: dużaKod produktu: 159

„Twarze samotności” to przeplatająca się historia dwójki trzydziestolatków: Oli i Sławka, których szczęśliwe i poukładane życie rodzinne nagle się kończy. Każde z nich na swój sposób próbuje sobie poradzić z rozpaczą, tęsknotą a przede wszystkim dojmującą samotnością, wytrwale szukając nowej miłości. Jak potoczą się ich losy i czy pisany im jest happy end?

„Tak wielu ludzi żyje w samotności. Może los tak chciał? Zostałeś porzucony, wyjechałaś, dzieci o tobie zapomniały, nie zdążyłeś założyć rodziny, zostałaś oszukana, ktoś odszedł już na zawsze? To smutne, ale to samotność, która zagościła w twoim życiu. Wyjdź z domu, poszukaj bratniej duszy, nie poddawaj się, może ktoś jest jeszcze bardziej samotny niż ty…?”.

Lista komentarzy:
Nie ma jeszcze opublikowanych komentarzy.
Ocena:

Dodaj swoje uwagi na temat tego produktu:

Użytkownik:

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Wszystkie książki (36)

Wszystkie produkty