Wydane książki

Poniżej prezentujemy przykłady ostatnio wydanych przez nas książek. Publikacje możecie Państwo nabywać na stronie naszego partnera – hurtowni Motyle Książkowe.
Kup książkę
chlopak_z_kokaina

Chłopak z kokainą

Specyfikacja

w magazynie
Laura Jaśkiewicz
978-83-67370-36-3
334
148 x210 mm
miękka
2023
Zapytaj o produkt: wyślij zapytanieDostępnych sztuk: dużaKod produktu: 171

MIŁOŚĆ NIE ZAWSZE JEST ŁATWA, ZWŁASZCZA JEŚLI CHODZI O DILERA KOKAINY.

Emma i niewidoma Anna od lat mieszkają i pracują w Madrycie, gdzie Anna usiłuje też odnaleźć dawno zaginionego ojca. Pewnego dnia przyjaciółki nawiązują romans z przystojnymi Hiszpanami – Diego i Mateo – nie zdając sobie sprawy z tego, z kim tak naprawdę mają do czynienia. Gdy interesy mężczyzn się komplikują, a ich wspólnicy postanawiają się zemścić, dziewczynom zaczyna grozić niebezpieczeństwo. Ale czy na pewno chodzi tylko o zemstę? Czy uczucia Anny i Emmy przetrwają, gdy na światło dzienne wyjdzie prawda o ich partnerach? I czy miłość może odmienić każdego?

Laura Jaśkiewicz mieszka w Norwegii, ale urodziła się i wychowała w Polsce. Książki – ich pisanie, jak i czytanie – są jej największą pasją i towarzyszą jej od najmłodszych lat. Swoją przygodę z pisaniem rozpoczęła już w wieku 7 lat od tworzenia tekstów piosenek i krótkich opowiadań, aż w końcu powstała trylogia „White roses”, której pierwszą częścią jest „Chłopak z kokainą”.

Lista komentarzy:
Nie ma jeszcze opublikowanych komentarzy.
Ocena:

Dodaj swoje uwagi na temat tego produktu:

Użytkownik:

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Wszystkie książki (49)

Wszystkie produkty