Wydane książki

Poniżej prezentujemy przykłady ostatnio wydanych przez nas książek. Publikacje możecie Państwo nabywać na stronie naszego partnera – hurtowni Motyle Książkowe.
Kup książkę
nugatowapianka_928968790

Nugatowa Pianka

Specyfikacja

w magazynie
Marcelina Pyszny
978-83-67370-39-4
48
148 x210 mm
twarda
2024
Zapytaj o produkt: wyślij zapytanieDostępnych sztuk: dużaKod produktu: 172

Wiewiórcza rodzina z Krakowa, Mamma Wiewiórka i Pappa Wiewiór wraz z dziećmi: Bezą, Pistacją i Waflem, prowadzi cukiernię „Nugatowa Pianka” w okolicy krakowskiego zoo. Jednak dzieci nie do końca radzą sobie z powierzonymi im obowiązkami. By to zmienić, rodzina wyrusza w podróż do Włoch, gdzie odwiedza swoją kocią krewną, Wielką Szarlotę, która również prowadzi cukiernię, słynną „Buon Appetito!”. Wiewiórki odkrywają tam, w jakiej roli naprawdę dobrze sobie radzą i zgłębiają tym samym tajemnicę, dlaczego jesteśmy sobie nawzajem potrzebni.

Marcelina Pyszny – urodzona w 1986 roku – Mama, kocia mama, germanistka. Kocha Włochy, jazdę samochodem i dobre książki. Kilka lat mieszkała w Krakowie, obecnie pracuje w Goleszowie na Śląsku. „Nugatowa Pianka” to jej trzecia książka na rynku wydawniczym. Ilustracje do książki wykonała Monika Leosz.

Lista komentarzy:
Nie ma jeszcze opublikowanych komentarzy.
Ocena:

Dodaj swoje uwagi na temat tego produktu:

Użytkownik:

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Wszystkie książki (51)

Wszystkie produkty